KinnPorsche Tayland BL Dizi

Bey
28 Şub 2024
KinnPorsche Tayland BL Dizi

2 Nisan 2023’de yayınlanmaya başlayan 2023 yapımı Tayland yapımı dizilerindendir. Toplam 14 bölümden oluşan dizinin bölümleri 60 dakikalık süreden oluşuyor.

GMM One tarafından yayınlanan dizi, aksiyon, romantik ve suç türünde yer alıyor. Dizinin yönetmenliğini Khom Kongkiat Khomsiri ve Pepzi Banchorn Vorasataree üstlenirken senaryosunu Bee Pongsate Lucksameepong ve Ning Bhanbhassa Dhubthien kaleme aldı.

Dizi 9 Temmuz 2023’de yayınlanacak bölümü ile yayın maratonunu tamamladı.

Dizinin oyuncu kadrosunda Mile Phakphum Romsaithong, Apo Nattawin Wattanagitiphat, Bible Wichapas Sumettikul, Build Jakapan Puttha, Barcode Tinnasit Isarapongporn, Jeff Satur ve Tong Thanayut Thakoonauttaya gibi isimler yer alıyor.

Haftada 1 bölüm yayınlanan dizi KinnPorsche The Series adı ile de biliniyor.

Dizi Mydramalist‘te 8,1‘lik puana sahip oldu.

BL DİZİLERİ İZLE

KinnPorsche dizi konusu

Dizinin konusu, Bir mafya patronunun ikinci oğlu Kinn Theerapanyakul, düşmanından kaçarken girişimci genç barmen Porsche ile tanışır. Porsche, bir bedel karşılığında Kinn’i saldırganlardan korumaya yardım etmeyi kabul eder.

Porsche’nin dövüş sanatları becerileri etkileyicidir ve babasının da teşvik ettiği Kinn, Porsche’yi kişisel korumalarından biri olarak işe almaya çalışır. Porsche karşı çıkıyor ve gözdağı verme girişimlerine rağmen Kinn’in teklifini reddediyor. Porsche’nin aile evi ve kardeşine bakma becerisi tehdit altında oluncaya kadar, Porsche bunu kabul edip Theerapanyakul mülküne taşınamaz.

Alışılmışın dışında şiddet dolu bir işe geçiş pek kolay olmuyor ve Kinn’le olan ilişkisi gergin ve eğlenceli arasında gidip geliyor. Kinn’e karşı hisleri beklenmedik bir hal alınca işi daha da riskli hale gelir.

KinnPorsche dizi oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Mile Phakphum Romsaithong, Apo Nattawin Wattanagitiphat, Bible Wichapas Sumettikul, Build Jakapan Puttha, Barcode Tinnasit Isarapongporn, Jeff Satur ve Tong Thanayut Thakoonauttaya gibi isimler yer alıyor.

Yorumlar